muziek

vak leerkracht e-mailadres
accordeon Ann Verbinnen ann.verbinnen@amwdmortsel.be
altviool Lisbeth Lannie lisbeth.lannie@amwdmortsel.be
blokfluit Nadia Bierinckx nadia.bierinckx@amwdmortsel.be
cello Marijke Gonnissen
Jozefien Peelman
marijke.gonnissen@amwdmortsel.be
jozefien.peelman@amwdmortsel.be
componeren en arrangeren Stefan Van Puymbroeck
Hans Vercauteren
stefan.vanpuymbroeck@amwdmortsel.be
hans.vercauteren@amwdmortsel.be
contrabas Ben Faes ben.faes@amwdmortsel.be
dwarsfluit Stefan Ghysels stefan.ghysels@amwdmortsel.be
fagot Hélène Elst helene.elst@amwdmortsel.be
geluidsleer en opnametechniek Luk De Deckers luk.dedeckers@amwdmortsel.be
gitaar Guy Cuyvers
Lieven De Maesschalk
Beatrice Van der Linden
Bart Venken
Helena Van Hoolst
Myriam Bogaerts
Jasper Iturrospe
guy.cuyvers@amwdmortsel.be
lieven.demaesschalk@amwdmortsel.be
beatrice.vanderlinden@amwdmortsel.be
bart.venken@amwdmortsel.be
helena.vanhoolst@amwdmortsel.be
myriam.bogaerts@amwdmortsel.be
jasper.iturrospe@amwdmortsel.be
gitaar (pop) Machiel Heremans machiel.heremans@amwdmortsel.be
groepsmusiceren Walter Baeken
Nadia Bierinckx
Marleen Claeys
Guy Cuyvers
Lieven De Maesschalk
Paul Janssens
Jean-Paul Vanden Driessche
Beatrice Van der Linden
Stefan Van Puymbroeck
Hans Vercauteren
walter.baeken@amwdmortsel.be
nadia.bierinckx@amwdmortsel.be
marleen.claeys@amwdmortsel.be
guy.cuyvers@amwdmortsel.be
lieven.demaesschalk@amwdmortsel.be
paul.janssens@amwdmortsel.be
jean-paul.vandendriessche@amwdmortsel.be
beatrice.vanderlinden@amwdmortsel.be
stefan.vanpuymbroeck@amwdmortsel.be
hans.vercauteren@amwdmortsel.be
hobo Vera Boelen vera.boelen@amwdmortsel.be
improvisatie Hélène Elst helene.elst@amwdmortsel.be
initiatie Kristina Gyssels
Lente Verelst
Maarten Van Rompaey
Mit Taets
kristina.gyssels@amwdmortsel.be
lente.verelst@amwdmortsel.be
maarten.vanrompaey@amwdmortsel.be
mit.taets@amwdmortsel.be
klarinet Annemie Dirven
Vlad Weverbergh
annemie.dirven@amwdmortsel.be
vlad.weverbergh@amwdmortsel.be
koor Kristin Roland kristin.roland@amwdmortsel.be
koper Michiel Van Camp
Katrien Peeraer
michiel.vancamp@amwdmortsel.be
katrien.peeraer@amwdmortsel.be
kunstkuur Cassie Vanderwaeren cassie.vanderwaeren@amwdmortsel.be
muziekgeschiedenis Stefan Van Puymbroeck stefan.vanpuymbroeck@amwdmortsel.be
muzieklab jongeren Hans Vercauteren hans.vercauteren@amwdmortsel.be
audiolab volwassenen Hans Vercauteren hans.vercauteren@amwdmortsel.be
muziekmix Kristina Gyssels
Nora Vandervelden
Katrien Peeraer
kristina.gyssels@amwdmortsel.be
nora.vandervelden@amwdmortsel.be
katrien.peeraer@amwdmortsel.be
muziekproductie Luk De Deckers luk.dedeckers@amwdmortsel.be
muzikale begeleiding Hans François
Jan Debel
Bart Orye
hans.francois@amwdmortsel.be
jan.debel@amwdmortsel.be
bart.orye@amwdmortsel.be
orgel Luk De Deckers luk.dedeckers@amwdmortsel.be
orkest Hans Vercauteren hans.vercauteren@amwdmortsel.be
peuter- en kleuterklanken Lente Verelst lente.verelst@amwdmortsel.be
piano Guy Michielsen
Katia Schoemaker
Jean-Paul Vanden Driesche
Els Van der Koelen
Sonja Wellens
Kateen Verreth
Jan Debel
Ilse Stroobant
Adinda Aelvoet
Misael Mejia Rondo
Hedwig Vanvaerenbergh
Yanne Penson
guy.michielsen@amwdmortsel.be
katia.schoemaker@amwdmortsel.be
jean-paul.vandendriessche@amwdmortsel.be
els.vanderkoelen@amwdmortsel.be
sonja.wellens@amwdmortsel.be
katleen.verreth@amwdmortsel.be
jan.debel@amwdmortsel.be
ilse.stroobant@amwdmortsel.be
adinda.aelvoet@amwdmortsel.be
misael.mejiarondo@amwdmortsel.be
hedwig.vanvaerenbergh@amwdmortsel.be
yanne.penson@amwdmortsel.be
piano (pop) David Thomaere david.thomaere@amwdmortsel.be
saxofoon Walter Baeken walter.baeken@amwdmortsel.be
slagwerk Paul Janssens paul.janssens@amwdmortsel.be
viool Marie-Paule Smeysters marie-paule.smeysters@amwdmortsel.be
Nele Verhaert nele.verhaert@amwdmortsel.be
zang Kristin Roland kristin.roland@amwdmortsel.be
Nel Vanhee nel.vanhee@amwdmortsel.be
zang (pop) Priscilla Nokoe priscilla.nokoe@amwdmortsel.be

woord

 vak leerkracht  e-mailadres
cultuuratelier Myriam Mulder
Rosemie Lauwers
myriam.mulder@amwdmortsel.be
rosemie.lauwers@amwdmortsel.be
improvisatietheater Myriam Mulder myriam.mulder@amwdmortsel.be
literaire facetten Peter De Voecht
Anneleen Van Offel
peter.devoecht@amwdmortsel.be
anneleen.vanoffel@amwdmortsel.be
schrijven Anneleen Van Offel
Runa De Moudt
anneleen.vanoffel@amwdmortsel.be
runa.demoudt@amwdmortsel.be
spreken en presenteren
media
Rashif El Kaoui rashif.elkaoui@amwdmortsel.be
toneel Myriam Mulder myriam.mulder@amwdmortsel.be
woord jongeren Rosemie Lauwers rosemie.lauwers@amwdmortsel.be
Maarten Van Rompaey maarten.vanrompaey@amwdmortsel.be
woordkunst volwassenen Rosemie Lauwers rosemie.lauwers@amwdmortsel.be
woordatelier Maarten Van Rompaey maarten.vanrompaey@amwdmortsel.be
drama Maarten Van Rompaey
Rosemie Lauwers
maarten.vanrompaey@amwdmortsel.be
rosemie.lauwers@amwdmortsel.be

dans

 vak leerkracht  e-mailadres
dansinitiatie Kristine Van Naelten
Lio Van Diest
kristine.vannaelten@amwdmortsel.be
lio.vandiest@amwdmortsel.be
danslab Kristine Van Naelten
Hilde Weber
Lio Van Diest
kristine.vannaelten@amwdmortsel.be
hilde.weber@amwdmortsel.be
lio.vandiest@amwdmortsel.be